RN73H1JTTD4220F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4220F25
JLCPCB Part #
C4356048
Description
100mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS