RN73H1JTTD4220F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4220F10
JLCPCB Part #
C4064914
Description
100mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS