RN73H1JTTD4172D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4172D50
JLCPCB Part #
C4031045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS