RN73H1JTTD4171F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4171F25
JLCPCB Part #
C3939839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS