RN73H1JTTD4171A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4171A05
JLCPCB Part #
C4210714
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS