RN73H1JTTD4170F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4170F50
JLCPCB Part #
C4165648
Description
100mW 417Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS