RN73H1JTTD4170D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4170D25
JLCPCB Part #
C4058937
Description
100mW 417Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS