RN73H1JTTD4122F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4122F50
JLCPCB Part #
C4165809
Description
100mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS