RN73H1JTTD4120C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4120C50
JLCPCB Part #
C4047707
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS