RN73H1JTTD4073D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4073D25
JLCPCB Part #
C4176891
Description
100mW 407kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS