RN73H1JTTD4072A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4072A05
JLCPCB Part #
C4088877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS