RN73H1JTTD4070C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4070C10
JLCPCB Part #
C3961527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS