RN73H1JTTD4070A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4070A05
JLCPCB Part #
C4352594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS