RN73H1JTTD4023D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4023D100
JLCPCB Part #
C4115165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS