RN73H1JTTD4022D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4022D50
JLCPCB Part #
C4050217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS