RN73H1JTTD4021F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4021F100
JLCPCB Part #
C4076691
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS