RN73H1JTTD4020B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4020B50
JLCPCB Part #
C4275021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS