RN73H1JTTD3972F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3972F10
JLCPCB Part #
C4040151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS