RN73H1JTTD3972D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3972D25
JLCPCB Part #
C3997120
Description
100mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS