RN73H1JTTD3972C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3972C25
JLCPCB Part #
C4321693
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS