RN73H1JTTD3970B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3970B10
JLCPCB Part #
C3945114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS