RN73H1JTTD3922F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3922F25
JLCPCB Part #
C3983760
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS