RN73H1JTTD3922B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3922B10
JLCPCB Part #
C4189858
Description
100mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS