RN73H1JTTD3922A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3922A05
JLCPCB Part #
C4300532
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS