RN73H1JTTD3921D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3921D100
JLCPCB Part #
C3929029
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS