RN73H1JTTD3921A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3921A25
JLCPCB Part #
C4069099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS