RN73H1JTTD3901B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3901B25
JLCPCB Part #
C186200
Description
100mW 3.9kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS