RN73H1JTTD3901A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3901A25
JLCPCB Part #
C4102180
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS