RN73H1JTTD3900B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3900B25
JLCPCB Part #
C186176
Description
100mW 390Ω 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS