RN73H1JTTD38R8F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD38R8F25
JLCPCB Part #
C3988943
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS