RN73H1JTTD38R8C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD38R8C25
JLCPCB Part #
C4083699
Description
100mW 38.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS