RN73H1JTTD38R3C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD38R3C25
JLCPCB Part #
C4271917
Description
100mW 38.3Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS