RN73H1JTTD3883F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3883F50
JLCPCB Part #
C3920960
Description
100mW 388kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS