RN73H1JTTD3882D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3882D10
JLCPCB Part #
C3933417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS