RN73H1JTTD3882B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3882B10
JLCPCB Part #
C4224358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS