RN73H1JTTD3881A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3881A10
JLCPCB Part #
C4265829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.88kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS