RN73H1JTTD3880C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3880C10
JLCPCB Part #
C4200088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 388Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS