RN73H1JTTD3880A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3880A10
JLCPCB Part #
C3987797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 388Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS