RN73H1JTTD3832F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3832F10
JLCPCB Part #
C3998809
Description
100mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS