RN73H1JTTD3831A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3831A25
JLCPCB Part #
C4231535
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS