RN73H1JTTD3830A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3830A05
JLCPCB Part #
C3941229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS