RN73H1JTTD37R9B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD37R9B50
JLCPCB Part #
C4350859
Description
100mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS