RN73H1JTTD37R4F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD37R4F100
JLCPCB Part #
C3919800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS