RN73H1JTTD37R4B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD37R4B50
JLCPCB Part #
C4205564
Description
100mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS