RN73H1JTTD3793D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3793D100
JLCPCB Part #
C3916155
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 379kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS