RN73H1JTTD3791D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3791D10
JLCPCB Part #
C4244629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS