RN73H1JTTD3791A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3791A05
JLCPCB Part #
C4292286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS