RN73H1JTTD3790F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3790F50
JLCPCB Part #
C3918854
Description
100mW 379Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS