RN73H1JTTD3742D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3742D100
JLCPCB Part #
C4212203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS