RN73H1JTTD3741B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3741B10
JLCPCB Part #
C4200692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS